Pomysł na walentynki
Okazja - prezenty

Święto zakochanych… Czy może być piękniejsza okazja do obdarowania bliskiej osoby jakimś miłym drobiazgiem? Wprawdzie nie wszyscy w Polsce traktują Walentynki poważnie (podobnie jak Halloween), ale z roku na rok ten romantyczny dzień zyskuje coraz większą ilość zwolenników. I dobrze, bo tego typu dni są przyjemne i można wykorzystać ich istnienie do budowania głębszej relacji między partnerami.

Przepis na udane Walentynki

Warto, by na specjalną okazję Walentynek postarać się o dużo spokoju i czasu tylko dla siebie. Niezależnie od tego, czy planujemy gdzieś wyjść, czy też zostać w domu, brak typowego codziennego gwaru pozwoli lepiej wykorzystać wolne chwile tylko we dwoje. Dzień ten powinien być wolny od różnych obowiązków, więc przełóżmy wtedy wszystkie zaplanowane akcje, umówmy się do dentysty na jutro, a Walentynki spędźmy w słodkim oderwaniu od prozy życia. To będzie samo w sobie wystarczająco udanym prezentem.

Romantyczny prezent na Walentynki

Nie da się nie zauważyć zmiany sklepowych dekoracji przed zbliżającymi się Walentynkami. Jest to jedna z okazji, na którą dekoruje się domy, inne budynki i ulice. Także na ladach i na półkach znaleźć można dużo różnych gadżetów lub słodyczy nawiązujących do specyfiki święta. Większość przyjmuje kształt serc różnego rodzaju i rozmiarów. Większość produktów tego typu staje się wyjątkowa z uwagi na walentynkowe przybranie, można więc potraktować je właśnie jako miły drobiazg do wręczenia drugiej połówce. Pary mogą też kupić sobie nawzajem okolicznościową odzież i dodatki, zwłaszcza jeśli chcą przypominać wszystkim wokół o wyjątkowości święta w tym dniu.

Coś wyjątkowego

Można potraktować Walentynki jako okazję do spełnienia marzeń drugiej osoby. Taki prezent na pewno spotka się z wyjątkowo radosnym przyjęciem. Trudno tutaj doradzić jakieś konkrety, ale na ten szczególny dzień warto zarezerwować coś specjalnego, np.

  • pojechać razem w wymarzone miejsce partnera/partnerki,
  • skoczyć na bungee, przejechać się kolejką linową,
  • wspiąć się na jakiś szczyt górski,
  • przejechać się samochodem wyścigowym.

Możliwości jest naprawdę sporo, oczywiście wszystko dopasowujemy do preferencji i zasobności portfela.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prezent na parapetówkę
Okazja - prezenty
Jakie prezenty na parapetówkę?

Impreza zwana parapetówką odbywa się z okazji wprowadzenia się do nowego mieszkania. Często urządzana jest jeszcze w niekompletnie wyposażonych wnętrzach, stąd nazwa – goście muszą korzystać z parapetów (między innymi) żeby postawić jakieś naczynia, bo w mieszkaniu brakuje mebli. Specyficzny klimat tej imprezy doceniają nie tylko osoby młode; również nieco …